sobota, 23 sierpnia 2014

Wieczorowy makijaż paletką Iconic 2 od Make Up Revolution


Witajcie!

Dawno nie było żadnego posta, ponieważ byłam nieco zajęta otwarciem mojego atelier urody i pochłonęło mnie to bez reszty - musicie mi wybaczyć ;)

Dziś przedstawiam Wam makijaż wykonany paletą od Make Up Revolution London - ICONIC 2. Bardzo chciałam mieć tę paletę, ponieważ urzekły mnie jej kolory i byłam także ciekawa pigmentacji tych cieni. Iconic 2 jest tańszą wersją palety z Urban Decay Naked 2 i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona jakością tych cieni, ponieważ mają całkiem dobra pigmentację i dość długo utrzymują się na powiece ( z bazą pod cienie, bez bazy nie aplikowałam ich jeszcze).

Paleta Iconic 2 będzie odpowiednia dla osób, które lubią neutralne odcienie brązów, beżów i szarości, zatem sprawdzi się idealnie przy makijażach dziennych, ale także wyczarujemy nią fantastyczne wieczorowe smoky eyes, ponieważ znajdziemy w niej także czarny cień.

Ma także bardzo przystępną cenę - za 12 cieni w palecie zapłacimy 20 zł. Paletę można kupić na:  

Makijaż, który nią wykonałam, był w zasadzie bardzo szybki i spontaniczny, bo nie mogłam się już doczekać, aż ją wypróbuję ;) Chciałam zaprezentować mocniejszy, wieczorowy makijaż a'la smoky eyes. Także mam nadzieję, że chociaż trochę Wam się spodoba i zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Ściskam,
Zalosia <3
http://www.makeuprevolutionstore.com/Tak prezentuje się paleta Iconic 2


A tak wygląda moja propozycja makijażu wieczorowego


A oto wszystkie kosmetyki, których użyłam do wykonania tego makijażu